Damiana, Romana, Romany

-2.2°C

Podpisali porozumien...

5 lutego w Starostwie P...

Podpisali porozumienie

Czas na ferie

Gminny Ośrodek Kultury w...

Czas na ferie

Powrót fotoradarów?

Prawo i Sprawiedliwość r...

Powrót fotoradarów?

Aktualności

Semestr zakończyli balem

Semestr zakończyli balem

Pracowity semestr nauki uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie zakończyli 29 stycznia br. balem karnawałowym.

Zabawa odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i została poprowadzona przez opiekunki Samorządu Uczniowskiego – Monikę Majewską i Irminę Kamińską. O oprawę muzyczną, jak co roku, zadbał zespół Zbigniewa Szpilarewicza i Mirosława Matogi.
Uczniowie klas I-VI przebrani w barwne stroje, wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów.
- Przy dźwiękach muzyki bawiliśmy się wyśmienicie! Prowadzący urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami i czekoladami – mówią uczestnicy balu.
Najwięcej emocji wzbudził konkurs na najładniejszy strój. W tym roku komisja za podstawowe kryterium uznała wkład pracy własnej oraz pomysłowość wykonania przebrania. Oto zwycięzcy z poszczególnych klas: Wiktoria Dubiel – kl. I a; Mirela Jakubowska – kl. I b; Dawid Eisentraut – kl. II; Sara Cyrul – kl. III; Wiktoria Masłowska – kl. IV; Jakub Szymański – kl. V; Jakub Kuczerawy – kl. VI. „Taniec na gazecie” wygrali najmłodsi uczniowie – Zuzia Sobczak i Filip Buczyński z klasy I b, natomiast w „wyścigu z balonem” najszybsza okazała się klasa I a.

W czasie przerwy była pora na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć klasowych w karnawałowych przebraniach.
- Bal karnawałowy dostarczył nam wielu miłych przeżyć. Była „dobra zabawa i dużo się działo”. Rozbawieni, w kolorowym pochodzie wróciliśmy do szkoły. A teraz mamy zasłużone ferie! Życzymy wszystkim, aby spędzili ten wolny czas bezpiecznie i aktywnie – podsumowują przedstawiciele samorządu uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Olszynie.